Zamów telefonicznie: 606 240 991 Salon: Pruszcz Gd. Grunwaldzka 69A
Wnętrze w stylu lat 70

Wnętrze w stylu lat 70 – czyli odświeżony PRL

Magda i Dawid dwa lata temu wprowadzili się do swojego własnego domu. Przytulny domek w stylu Kanadyjskim ma niewiele ponad 54m kwadratowe, jednak w środku zaskakuje stylem i pięknym wystrojem.

Za niewielki koszt bowiem 50tyś złotych oraz w czasie trzech miesięcy małżeństwu udało się postawić swój wymarzony, własny dom. Mimo niewielkiego metrażu w domu znalazło się miejsce na salon z aneksem kuchennym, sypialnie, łazienkę oraz pokój dziecięcy. My jednak skupimy się na fenomenalnie zaaranżowanych salonie!

Wnętrze w stylu lat 70

Meble z okresu PRL’u idealnie sprawdzają się w tym wnętrzu

Ściany do połowy swojej wysokości wyłożone zostały wyłożone kasetonami. Reszta pomalowana została na biały kolor. Dzięki temu zabiegowi niewielki salon wydaje się dużo większy i bardzie przestrzenny. Całość aranżacji utrzymana została w klimacie lat 70’. Meble pochodzą te z czasów PRL’u co genialnie sprawdza się w tym wnętrzu. Na ścianach wiszą obrazy oraz zdjęcia co zapełnia pustą przestrzeń na ścianach. Belki podtrzymujące sufit pozostawione zostały w swojej czystej, drewnianej postaci. Ciekawie prezentuje się również stolik oraz stara komoda w stylu Retro.

Wnętrze w stylu lat 70

Ciekawostka: w tej kuchni nie znajdziemy szafek wiszących 😉

Zaraz obok znajduje się aneks kuchenny. Wysepka kuchenna która mieści w jednym miejscu wszystkie najważniejsze przyrządy kuchenne oraz niski regał oddzielają część jadalną od wypoczynkowej. Nad blatem zawisły solidne, industrialne lampy zwisające z belki.

Wnętrze w stylu lat 70

Obraz autorstwa Salvadora Mallena

Bardzo ważnym elementem salonu jest obraz, namalowany przez członka rodziny Salvadora Mallena, mający wartość sentymentalną, który zawisł nad komodą i pełni główną rolę w całym wnętrzu.

Wnętrze w stylu lat 70

Pieniek brzozy jako wieszak na ubrania to świetny pomysł!

W kuchni zostało też miejsce na piękny, drewniany stolik kuchenny oraz cztery krzesła. Nad którym zawisła duża i masywna biała lampa. Miejsce to idealnie nadaje się na wypicie porannej kawy bądź zjedzenie wspólnej kolacji. Przy drzwiach wejściowych rolę wieszaka na ubrania pełni brzozowy pieniek świetnie komponujący się z resztą drewna użytego we wnętrzu.

My uważamy, że wnętrze mieszkania Magdy i Dawida jest przepiękne, a co wy o tym myślicie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach! 

Produkty pasujące do podobnych wnętrz:

Regał Oslo

Komoda Rena

Komoda Tenla

Stolik kawowy Ver Biały

Zdjęcia udostępnione za zgodą Magdy i Dawida.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *