Zamów telefonicznie: 606 240 991 Salon: Pruszcz Gd. Grunwaldzka 69A
salon w stylu skandynawskim

Remont po skandynawsku

Jeżeli myślicie, że wasze mieszkanie nie jest za ciekawe, wydaje się małe i nie da się w nim nic zmienić to jesteście w błędzie 😉

Poniżej pokażemy wam bardzo przytulne mieszkanie urządzone w stylu skandynawskim które na pewno dostarczy wam masę inspiracji i zachęci do zmiany czegoś we własnych czterech ścianach.
Remont po skandynawsku

Pani Agnieszka postawiła na styl skandynawski który charakteryzuje się połączeniem bieli z drewnem oraz sporej ilości dodatków. Ściany mieszkania pomalowane zostały w kolorze białym który optycznie powiększył wnętrze. Kontrastowym kolorem został tutaj żółty, świetnie zgrywający się z bielą i drewnem. Na ten właśnie kolor pomalowane zostały drzwi wejściowe oraz krzesło, znalazło się też kilka dodatków w tym właśnie kolorze.
Remont po skandynawsku
Na ścianach zagościła również cegła, zarówno surowa jak i pomalowania na biały kolor. Liczne dodatki w postaci obrazów i motywów jelenia (które Pani Agnieszka wykonała własnoręcznie) idealnie wypełniają całość wnętrza. Ciekawym pomysłem jest mała skrzynka pod lustrem która została pomalowania na biało i może służyć np. do miejsca na ubieranie butów. Świetnie komponują się również lampy na nóżkach które pięknie oświetlają wnętrze.
Remont po skandynawsku
We wnętrzu przewijają się motywy liści, możemy je zobaczyć nad stołem oraz na komodzie. Warto zwrócić uwagę na różne rodzaje i kolory krzeseł przy stole, co na pewno dodaje ciekawej wariacji.
Remont po skandynawsku

Na tym zdjęciu panujący świąteczny klimat z cała pewnością daje o sobie znać. Pięknie przystrojona choinka, wiszące gwiazdki oraz poduszki z reniferem wyglądają bardzo przytulnie 😉

Remont po skandynawsku

Warto dodać, iż komoda również została wykonana własnoręcznie przez Panią Agnieszkę 😉

A co wam najbardziej spodobało się w tym wnętrzu? Dajcie znać w komentarzach.

Podziękowania za zdjęcia dla Pani Agnieszki K.

 

Do podobnych wnętrz pasują:

Komoda Rena

Komoda Tenla

Stolik kawowy Lily II

Lampa stojąca Viborg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *