Zamów telefonicznie: 606 240 991 Salon: Pruszcz Gd. Grunwaldzka 69A

Przedpokój też może (a nawet powinien) być ciekawie urządzony

Przedpokój to przechodnie pomieszczenie w naszych domach czy mieszkaniach. Wchodzimy do nich, zdejmujemy obuwie i ubranie wierzchnie, po czym szybko udajemy się dalej, kuchni lub salonu. Zwykle nie spędzamy w nim zbyt wiele czasu, więc również podczas wyposażania i aranżacji wnętrz niejednokrotnie traktujemy go dość po macoszemu. Jest to duży błąd z kilku powodów.

Dlaczego warto ciekawie urządzić przedpokój?

Przede wszystkim pamiętajmy o tym, że to właśnie do przedpokoju trafiają w pierwszej kolejności nasi goście. Tutaj ich witamy i zapraszamy do środka. Zanim więc oprowadzimy ich po pozostałych pomieszczeniach, już w pierwszej minucie wyrabiają sobie zdanie na temat naszego mieszkania. Co więcej, niekiedy gościmy też znajomych czy sąsiadów, którzy wpadają do nas tylko na chwilę, zaczerpnąć jakichś informacji lub coś pożyczyć. Wówczas to właśnie przedpokój jest miejscem, w którym zaczyna i kończy się ich wizyta.

Ale nie tylko dla gości warto zadbać o estetykę przedpokoju. Stąd rano wychodzimy do pracy lub szkoły i tutaj trafiamy w pierwszej kolejności pod dniu pełnym obowiązków. Warto zadbać o dobre samopoczucie i pozostawienie stresu za drzwiami już po otworzeniu drzwi wejściowych do domu czy mieszkania. Ładnie urządzony przedpokój z pewnością nam to ułatwi.

Urządzamy designerski przedpokój. Co należy wziąć pod uwagę?

Podczas aranżacji przedpokoju wiele zależy od tego, jaki jest jego metraż. Jest to wnętrze użytkowe, w którym zdejmujemy odzież wierzchnią i obuwie, więc warto zadbać o to, aby znalazły się w nim odpowiednie meble do przechowywania tych rzeczy. Warto więc zastosować tutaj nowoczesne meble, dzięki którym nie tylko uzyskamy ciekawy efekt wizualny, ale również uporządkujemy ubrania i buty.

W przedpokoju świetnie sprawdzi się Garderoba Opal, która znajduje się w asortymencie sklepu e-stoły24.pl. Jest to mebel do samodzielnego montażu, który składa się z 4 pojemnych półek na buty i inne drobiazgi oraz 6 wieszaków. Utrzymany jest w modnym, skandynawskim stylu. Świetnie sprawdzi się we wnętrzach inspirowanych stylem skandynawskim, a także nowoczesnych i minimalistycznych. Może być użyty nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w małych, kameralnych pomieszczeniach biurowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *