Zamów telefonicznie: 606 240 991 Salon: Pruszcz Gd. Grunwaldzka 69A
pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy po Skandynawsku

Dzisiejsze wnętrze w stylu skandynawskim podesłane przez panią Olgę to pokój dziecięcy wykonany, jak sama go nazwała “pokój leśny”.

Wnętrze jest przede wszystkim przytulne a co najważniejsze, funkcjonalne. Ściany pokryte zostały na przemian białym i ciemnym zielonym kolorem a całość dopełnia drewno wyłożone na ścianach. Sam motyw drewna gra w tym wnętrzu główną rolę. Wszystkie meble pozostawione są w pięknym, czystym, nieprzerobionym drewnie. Zaraz obok dużej szafy znajduje się malutkie biurko. Białe zasłony w motywy drzewa i obrazki z liśćmi świetnie dopełniają wnętrze.  Na podłodze wyłożony został beżowy dywan, nad oknem zawisła podwieszana doniczka natomiast na suficie znalazły się świetne, kuliste lampy. Szaleństwo!

Motyw drzew i liści to strzał w dziesiątkę!

Motyw drzew i liści to strzał w dziesiątkę!

Jak sama mówi – wszystkie dodatki wykonała sama. Karuzela w oknie wisiała nad niemowlęcym łóżkiem córeczki więc nosi za sobą wartość sentymentalną. Bardzo pomógł jej mąż, który wykonał półki na książki we wnęce oraz ścianę z boazerii. Jej dzieci uwielbiają ten pokoik, a Pani Olga z mężem również kochają spędzać tam czas z dzieciakami, czytać książki i grać w planszówki 😉 Pieniek obok łóżka to pamiątka po ukochanym dziadku, który uwielbiał leśne klimaty i podarował go Pani Oldze.

Półka na książki wykonana została przez męża Pani Olgi

Półka na książki wykonana została przez męża Pani Olgi

Świetnym akcentem we wnętrzu jest duże, piętrowe łóżko które jest najważniejszym punktem w pokoju. Zaraz obok niego znajduje się wcześniej wymieniony regał, który wykonał mąż Pani Olgi. Widzimy tam sporą kolekcję książek i gier planszowych 😉 Na łóżku zajdziemy nakrycia ze świetnie komponującymi się kolorami, ciemne odcienie zielonego i piaskowego królują w tym wnętrzu!

Zwróćcie uwagę na świetne dodatki!

Zwróćcie uwagę na świetne dodatki!

Nad łóżkiem wiszą ciekawe ozdoby, a zaraz obok niego znajduje się komoda i ciekawy organizer. Po raz kolejny, w tym wnętrz królują dodatki, pełno tu ciekawych wstawek jak wiszące grzybki, wiewiórki, pluszaki jeżyków i królików. Wchodząc do pokoju możemy dosłownie poczuć się jak w lesie i poczuć zapach świeżej sosny 😉

A wam jak podoba się wnętrze tego pokoju dziecięcego? Koniecznie napiszcie w komentarzu!

Zdjęcia udostępnione za zgodą Pani Olgi którą serdecznie polecamy śledzić na Facebooku, gdzie wykonuje piękne rzeczy na szydełku!

 

Produkty pasujące do tego typu wnętrz:

Komoda Sztokholm

Regał Oslo

Szafa Slogen

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *