Zamów telefonicznie: 606 240 991 Salon: Pruszcz Gd. Grunwaldzka 69A
pokój dziecięcy

Pokój dla dziecka

Urządzenie pokoju dziecięcego to wcale nie tak łatwe zadanie. Mimo własne wizji musimy liczyć się również z przeróżnymi gustami naszego dziecka. Jednak jeżeli dojedziemy do wspólnego kompromisu efekty mogą być piorunujące!

Królik świetnie wypełnia pustą przestrzeń na ścianie

Królik świetnie wypełnia pustą przestrzeń na ścianie

Pani Paulina (@stylowachata) postawiła na prostotę z jednoczesnym złamaniem formy. Ściany pomalowane zostały na szary, neutralny kolor. Przy ścianie postawione zostało biurko z dwoma krzesłami oddzielonymi szafką. Na suficie zawisła piękna, geometryczna lampa oświetlająca pokój i biurko. Zaraz obok niego znalazła się szafka na przybory szkolne, z licznymi pólkami które pomogą w organizowaniu książek lub podręczników.

We wnętrzu królują odcienie różu i turkusu

We wnętrzu królują odcienie różu i turkusu

Nie sposób nie wspomnieć o ogromnym króliku w okularach widniejącym na ścianie 😉 Dodaje on wnętrzu uroku i świetnie wypełnia pustą ścianę. Natomiast na ścianie obok znalazła się kolejna szafa z dużą ilością pólek służących przede wszystkim do dekoracji. Paleta kolorystyczna dodatków obejmuje pastelowe odcienie różu, turkusu, bieli oraz szarości.

Bardzo przytulne miejsce do spania

Bardzo przytulne miejsce do spania

Łóżko umieszczone zostało we wnęce która pomalowana została na turkusowy kolor. Pokój znajduje się na poddaszu więc skośne ściany mogą trochę ograniczyć nasza wyobraźnie, jednak Pani Paulinie świetnie się to udało. Łóżko z klasyczną stalową ramą pomalowaną na biało idealnie wpisuje się w resztę wnętrza. Narzucona na nie kotara dodaje odrobinę dyskrecji i poczucia komfortu. Na łóżku widnieje duża ilość poduszek w przeróżnych odcieniach różu i turkusu a na stoliku nocnym widzimy bardzo nastrojowy świecznik.

A wam jak podoba się tak urządzony pokój dziecięcy? Dajcie znać!

Produkty pasujące do podobnych aranżacji:

Stół Lily I

Komoda Gavla

Regał Oslo

Lampa stojąca Roros

 

Zdjęcia udostępnione za zgodą Pani Pauliny którą możecie śledzić na Instagramie

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *