Zamów telefonicznie: 606 240 991 Salon: Pruszcz Gd. Grunwaldzka 69A
Mieszkanie Artystki

Minimalistyczne Mieszkanie Artystki

Dzisiejsze wnętrze podesłane przez Panią Magdalenę charakteryzuje się bardzo minimalistycznym podejściem oraz genialnym, jak na artystkę przystało, doborem kolorystycznym.

Wnętrze pomalowane zostało na jasno-szary kolor. W części wypoczynkowej znajdziemy kanapę rogową oraz klasycznie wyglądający fotel w granatowym kolorze. Za nim znajduje się regał utrzymany, jak reszta wnętrza, w pastelowych odcieniach niebieskiego i różowego. Na ścianach widnieją obrazy Pani Magdaleny, które świetnie wypełniają przestrzeń. Warto również zwrócić uwagę na użycie zieleni która ożywia wnętrze.

Minimalistyczne Mieszkanie Artystki

Obrazy na ścianie namalowane zostały przez Panią Magdalenę

Część wypoczynkową od części kuchennej oddziela barowy blat przy którym znajdują się wysokie krzesła. Kuchnia utrzymana jest w ciemnej tonacji odpowiadającej reszcie w wnętrza. Ciemne drewno i czarne blaty idealnie wpisują się w minimalistyczną stylistkę.

Minimalistyczne Mieszkanie Artystki

Ciemna tonacja kuchni świetnie komponuje się z resztą wnętrza

W części jadalnej znajdziemy bardzo minimalistyczny stół odpowiadający kolorystyce kuchni, ciemne drewno oraz elementy czerni współgrają świetnie z jasnymi, klasycznie wyglądającymi krzesłami. Ciekawym zabiegiem jest pokrycie każdego z krzeseł różnym kolorem.

Minimalistyczne Mieszkanie Artystki

Surowy wygląd lampy to najnowszy krzyk mody!

Pastelowe odcienie różu, niebieskiego i szarego grają w tym wnętrzu główną rolę. Nad stołem, zamiast klasycznej lampy zawisły gołe żarówki z pięknie podwieszonymi kablami. Po drugiej stronie stołu, zamiast kolejnych krzeseł, Pani Magdalena zdecydowała się na ławę oraz wyłożenie ściany miękkim materiałem w kształcie szachownicy. Efekt jest piorunujący!

 

A co wy myślicie o tym wnętrzu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

 

Zdjęcia udostępnione za zgodą Pani Magdaleny

Stolik kawowy Ver Sonoma

RTV Vero

 

Stoliki Lars

Lampa stojąca Tromso

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *