Zamów telefonicznie: 606 240 991 Salon: Pruszcz Gd. Grunwaldzka 69A
moodboard

Przemeblowanie po skandynawsku

Chcielibyście coś zmienić w mieszkaniu, ale jeszcze nie do końca wiecie co i w jaki sposób? Pragniemy zaprezentować kilka ciekawych aranżacji wraz ze zdjęciami przed i po renowacji, które z pewnością Was zainspirują.

moodboard

Ciekawym narzędziem, które pozwala posegregować pomysły i zebrać je w całość, jest tak zwany –„moodboard”. Dzięki niemu będziemy mogli uporządkować wszystkie inspiracje, a następnie wstępnie zaplanować remont. W tym przypadku celem było stworzenie przytulnego, jasnego i przestronnego salonu w stylu skandynawskim poprzez użycie naturalnych kolorów, takich jak biel, odcienie drewna, zieleń i czarne akcenty.

pokój przed renowacją

Tak prezentował się pokój przed renowacją. Czerwony kolor ścian powodował, że wnętrze było mało przestrzenne i zaciemnione. Trzy różne kolory ścian z dodatkiem naturalnego koloru cegły powodowały bałagan wizualny. Ustawienie kanapy równolegle do stołu optycznie pomniejszało przestrzeń, a przejście z jednego końca pomieszczenia na drugi mogło być nie lada wyzwaniem.

wyremontowane wnętrze salonu

Po przemeblowaniu salon w stylu skandynawskim stał się przestrzenny i nabrał żywego, świeżego wyglądu. Ściany i meble w odcieniach bieli sprawiły, że wnętrze jest o wiele jaśniejsze. Ceglane ściany zostały pomalowane na biało, a następnie dosunięto do nich kanapę, przez co pośrodku salonu jest znacznie więcej miejsca.

Ceglane ściany synonim stylu skandynawskiego

Warto również pamiętać o licznych dodatkach, będących synonimem stylu skandynawskiego. Zieleń, czerń i beż — w tej kolorystyce wybrane zostały dekoracje, które sprawiają, że wnętrze jest przytulniejsze.

wyremontowane wnętrze salonu

A tak wygląda gotowe, wyremontowane wnętrze salonu w stylu skandynawskim. Jest jasno, przestrzennie i przytulnie. Zwróćcie uwagę na puchowe narzuty na krzesłach, dużą ilość roślinności i obrazów na ścianach. To wszystko sprawia, że w tym wnętrzu możemy się poczuć przyjemnie i swobodnie.

A co wy myślicie o takim przemeblowaniu? Dajcie znać w komentarzu 😉

Produkty pasujące do tego typu wnętrz:

Stolik kawowy Ver Sonoma

Komoda Gavla

RTV Vero

Komoda Rena

Źródło zdjęć: www.italianbark.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *